دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

مهم ترين علامت سرطان دهان چيست؟

 آرزو
 ۱۵ آبان ۱۳۹۷
 3 views
 بدون دیدگاه

 • مهم ترين علامت سرطان دهان چيست؟

  خبرگزاري آريا – يک متخصص جراحي دهان، فک و صورت با اشاره به مهم ترين علامت سرطان دهان، گفت: مصرف غذاهاي خيلي تند، استعمال سيگار و الکل مي‌تواند سبب بروز سرطان دهان شود.
  به گزارش خبرگزاري آريا از مهر، عطا قره چه‌اي در آستانه برگزاري سمپوزيوم افق‌هاي جديد ۲۰۲۰ در زمينه ايمپلنت، زيبايي و بازسازي استخوان در ارتباط با سرطان دهان، اظهار داشت: جراحي‌هاي مربوط به سرطان دهان از مواردي است که ارجاعات زيادي از کشور آذربايجان در ايران دارد و تجهيزات پزشکي اين جراحي‌ها در کشور ما جهت ارائه خدمات پيشرفته بوده و سطح پزشکان ما نيز نسبت به ساير کشورهاي منطقه و جهان بالا است.
  وي افزود: برگزاري سمپوزيوم افق‌هاي جديد ۲۰۲۰ در زمينه ايمپلنت، زيبايي و بازسازي استخوان علاوه بر اينکه مي‌تواند سبب موفقيت در حوزه توريسم درماني شود نتايج موثر ديگري نيز به همراه داشته و در پيشرفت موفقيت‌ها حائز اهميت است. البته براي اينکه بيماران در اين زمينه خدمات لازم را دريافت کنند در حال حاضر لازم است که به کشور منتقل شوند و با تدابيري که کلينيک مدرن فراهم اورده است اين امر سهولت پيدا خواهد کرد.
  اين متخصص جراحي دهان، فک و صورت در ارتباط با علائم سرطان دهان، ادامه داد: هر زخمي در داخل دهان که بعد از دو هفته بهبود نيابد بايد از آن نمونه‌برداري شود که البته زخم‌هاي دهان مي‌تواند با سوزش و درد همراه باشد. لذا در صورت بروز زخم‌هاي طول‌کشنده بايد حتماً به پزشک مراجعه شود.
  قرچه‌اي با اشاره به اينکه ضايعات دهان ۶ درصد کل ضايعات سرطاني بدن را تشکيل مي‌دهد، گفت: علت اصلي اين سرطان در کشورهاي مختلف متفاوت است ولي مصرف غذاهاي خيلي تند، استعمال سيگار و الکل مي‌تواند سبب بروز اين سرطان شود.
  اين فلوشيپ جراحي انکولوژي سر و گردن با بيان اينکه توانايي‌هايي که در حوزه جراحي‌هاي سر و گردن و در زمينه سرطان دهان انجام مي‌شود در اين سمپوزيوم ارائه و جديدترين شيوه‌هاي درماني مورد بحث و گفتگو قرار مي‌گيرد، گفت: برگزاري اين سمپوزيوم و ارائه شيوه‌هاي جديد درماني نوعي صادرات علمي محسوب مي‌شود و علاوه بر ارز آوري در توسعه روابط بين‌الملل، انتقال فرهنگ ايراني، گسترش روابط دانشگاهي حائز اهميت است.
  سمپوزيوم افق‌هاي جديد ۲۰۲۰ در زمينه ايمپلنت، زيبايي و بازسازي استخوان ۲۹ آذر ۹۷ برگزار مي شود.

برچسب ها

ارسال دیدگاه