دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

معرفی برگزیدگان جشنواره تئاتر مهر کاشان با تقدیر از گلاب آدینه

 کیمیا
 ۱۷ آذر ۱۳۹۷
 2 views
 بدون دیدگاه

 • معرفی برگزیدگان جشنواره تئاتر مهر کاشان با تقدیر از گلاب آدینه

  اختتامیه تئاتر ملی مهر

  چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان با تقدیر از گلاب آدینه برگزیدگانش را شناخت.

  به گزارش ایسنا، مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان در دانشگاه کاشان برگزار و برگزیدگان این دوره از جشنواره در  دو بخش صحنه‌ای و خیابانی اعلام شدند.

  برگزیدگان تئاتر صحنه‌ای با داوری رسول بانگین، محمد عاقبتی و امیر حسین حریری کاشانی به این شرح معرفی شدند:

  بخش موسیقی:
  هیات داوران در این بخش، موسیقی نمایش«گزارش مرگبار از…» به کارگردانی جواد صداقت و الهام ابنی  از بوشهر را انتخاب و شایسته تقدیر دانست و از آهنگسازی نمایش«هزار شب و یک روز» به نویسندگی و کارگردانی اتابک مهرداد از نهاوند تقدیر به عمل آورد.

  بخش طراحی صحنه:
  در این بخش بدون اولویت از محمد حمزه رضایی برای نمایش”استرالیا”و محسن آقاقدیری برای نمایش«اکیپ» هر دو از کاشان تقدیر شد.

  بخش نویسندگی:
  در این بخش بدون انتخاب برگزیده، از اتابک مهرداد برای نمایشنامه”هزار شب و یک روز” از نهاوند و محمد صادق خیمه کبود برای نمایشنامه”اکیپ”از کاشان تقدیر شد.

  برگزیدگان بازیگری زن:
  هیات داوران در این بخش هیچ برگزیده‌ای نداشت و بدون الویت از یاسمن نصیری بازیگر نمایش”استرالیا”از کاشان، الهام خزایی بازیگر نمایش”به خنده گندم که رویای آرد”از تهران، الهام ابنی بازیگر نمایش”گزارش مرگبار از….”بوشهر و زینب دارابی بازیگر نمایش”هزار شب و یک روز”از نهاوند تقدیر به عمل آورد.

  برگزیدگان بازیگری مرد:
   در این بخش  همه بازیگران نمایش”اکیپ”از کاشان به عنوان برگزیده هیات داوری معرفی شده و از حافظ وقار بازیگر نمایش”زبان اصلی”از تهران،حامد رحیمی بازیگر نمایش”هیچ”از میناب و همچنین کاوه نور محمدی بازیگر نمایش”به خنده گندم که رویای آرد”از تهران همه بدون اولویت تقدیر شد.

  برگزیدگان کارگردانی:
   در این بخش هیات داوران، محسن آقاقدیری را برای کارگردانی نمایش”اکیپ”از کاشان به عنوان کارگردان برگزیده معرفی و از ستار مهرشاد کارگردان نمایش”به خنده گندم که رویای آرد”از تهران و نیز ایوب رحیمی برای نمایش”هیچ” از میناب بدون اولویت تقدیر کرد.

   نمایش”اکیپ”به کارگردانی محسن آقاقدیری از کاشان و نیز نمایش”هیچ”به کارگردانی ایوب رحیمی از میناب به عنوان کار برگزیده جشنواره معرفی شد.

  برگزیدگان بخش خیابانی 

  سامان خلیلیان، سعید خسروی و مرتضی جهانی نژاد هیات داوران بخش خیابانی بودند.

  بخش بروشور:
  هیات داوران جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی را به پونه قدیری طراح بروشور نمایش”هاپ”از آمل مازندران اهدا کرد.

  بخش موسیقی:
  هیات داوران در این بخش دو انتخاب و تقدیر داشت. جایزه انتخاب موسیقی شامل لوح تقدیر و مبلغ نقدی به امیر محمد بهزادی و آروین رودباری برای نمایش”حالمو بپرس”به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا شجاعی از نور مازندران رسید.

  همچنین جایزه آهنگ سازی و ساخت موسیقی شامل لوح تقدیر و مبلغ نقدی به علی عباسی سرپرست گروه موسیقی نمایش”هاپ” از آمل مازندران تعلق گرفت.

  طراحی لباس:
  لوح تقدیر و جایزه نقدی به محسن اردشیر طراح لباس نمایش”هاپ”از آمل مازندران رسید.

  طراحی فضا:
  لوح تقدیر و جایزه نقدی به مهدی حبیبی طراح فضای نمایش”سنگ، کاغذ، قیچی” از تهران و میثم کردی طراح فضای نمایش”تولیدی لیلی و مجنون” از بروجرد لرستان اهدا شد.

  بازیگری زن:
  هیات داوران در این بخش با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی به پونه اسلامی نمایش”حالمو بپرس”از آمل مازندران، جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به نرگس خاک کار بازیگر نمایش”سنگ، کاغذ،قیچی”از تهران، مهتاب زند بازیگر نمایش”تولیدی لیلی و مجنون”از بروجرد لرستان و همچنین مهسا افتحی بازیگر نمایش”جدایی ناصر از سمیه”از تفرش استان مرکزی به عنوان نفرات اول تا سوم این بخش اهدا کرد.

  بازیگری مرد:
  هیات داوران در این بخش از وحیدرضا صدق پور بازیگر نمایش”دستگاه زمان”از کاشان با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر نمود.

  جایزه نفر اول این بخش شامل دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مصطفی کولیوندی بازیگر نمایش”سنگ،کاغذ،قیچی”از تهران رسید.

  میثم سرآبادی بازیگر نمایش”جدایی ناصر از سمیه”از تفرش استان مرکزی به عنوان نفر دوم معرفی و لوح تقدیر و جایزه نقدی به او اهدا شد.

  جایزه نفر سوم این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی نیز مشترکا به افشین نبی پور بازیگر  نمایش”حالمو بپرس”از نور مازندران و سعید رضایی بازیگر نمایش”فضانوردی در خیابان”از اصفهان رسید.

  جایزه ویژه هیات داوران شامل لوح تقدیر و مبلغ نقدی اهدا شد به بازیگران مرد نمایش”تولیدی لیلی و مجنون” از بروجرد  حسین ایزدی، مهدی جودکی، سامان شکیبا و پژمان شاهوردی.

  در این جشنواره به دبیری محمد شفافی که ۱۵ آذرماه به پایان رسید، از گلاب آدینه بازیگر سینما و تئاتر و دو هنرمند پیشکسوت کاشان (خسروی و صابر ) تقدیر شد.

  انتهای پیام

  برچسب‌ها:

  • اختتامیه تئاتر ملی مهر

برچسب ها

ارسال دیدگاه