دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

ماجراي استفاده از گِن لاغري و کاهش وزن!

 آرزو
 ۱۳ مرداد ۱۳۹۷
 5 views
 بدون دیدگاه

  • ماجراي استفاده از گِن لاغري و کاهش وزن!

    خبرگزاري آريا – احتمالا يادتان هست قرار شد هر هفته از پس يک چالش جديد در زمينه رسيدن به کاهش وزن بربيايم. اين هفته نوبت چالش ميانبرهاي لاغري بود. راستش از شروع برنامه رژيم حدود هفت کيلوگرم وزن کم کرده‌ام! البته به دليل مشکل ديسک کمر تحرک زيادي ندارم و همين موضوع باعث شده تا روند کاهش وزنم کند پيش برود. با وجود اين به توصيه پزشک معالجم يک‌سري تمرين‌هاي ورزشي را در خانه انجام مي‌دهم و طي دو سه هفته اخير مي‌توانم زير نظر يک متخصص پزشکي – ورزشي در باشگاه ورزش کنم و اين خبر خيلي خوبي است.
    چند روز پيش خيلي اتفاقي يکي از دوستانم را بعد از دو سال ديدم و نکته بسيار مهمي که توجهم را جلب کرد، کاهش وزن او بود. به گفته خودش ۱۹کيلوگرم از وزنش را کم کرده بود و جالب اين‌که در کنار رژيم و ورزش يا بهتر بگويم کم‌خوري و پياده‌روي ۹۰دقيقه‌اي روزانه (پنج مرتبه در هفته) يکي از مهم‌ترين دلايل کاهش وزنش را در ناحيه شکم و پهلو استفاده از گن‌هاي لاغري مي‌داند. هميشه تصور من از گن اين بود که با پوشيدنش يک تا دو سايز لاغر مي‌شويم، اما به محض درآوردنش همه چيز به حالت اول برمي‌گردد و شکم بزرگ و پهلوهاي بيرون زده نمايان مي‌شود! اما دوست من معتقد است گن‌هاي ورزشي چيزي فراتر از گن‌هاي معمولي هستند، چون اولا جنس لطيف آنها بر‌خلاف ساير گن‌ها آزاردهنده نيست و چون به صورت منعطف طراحي شده‌اند، تنگ و چسبان و غيرقابل تحمل نيستند و براحتي هنگام فعاليت بدني هم مي‌توانيم اين گن‌هاي ورزشي را بپوشيم.
    بر‌اساس بررسي‌ها فهميدم جنس به کار رفته در قسمت‌هاي داخلي گن‌هاي ورزشي مانع تعريق مي‌شود و گرماي قابل توجهي در نواحي شکمي، پهلوها و ران‌ها باقي مي‌ماند و به مرور زمان آب ميان بافتي در همان ناحيه کاهش پيدا مي‌کند و در نتيجه فرد احساس مي‌کند از سايزش کم شده است. البته اين وضعيتي موقتي است و پس از ايجاد تعادل آب و نمک در بدن و رسيدن به حالت طبيعي بتدريج بافت به فرم قبلي برمي‌گردد و در واقع پوشيدن اين گن‌ها فقط به فرم‌گيري بدن کمک مي‌کند.
    پريسا اصولي

برچسب ها

ارسال دیدگاه