دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

عوارضي که کاشت مو دارد

 آرزو
 ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
 2 views
 بدون دیدگاه

 • عوارضي که کاشت مو دارد

  خبرگزاري آريا – متخصص پوست و مو با اشاره به اينکه اضطراب عمل جراحي و مشکلات هورموني از علل عمده ريزش مو به شمار مي‌رود گفت:‌کاشت موي مصنوعي مي‌تواند سب عفونت و بيماري‌هاي پوستي شود.
  به گزارش خبرگزاري آريا ، زهره نيک‌ بخت در گفتگو با فارس در ارتباط با اينکه مصرف انواع شامپوها چقدر مي‌تواند در پيشگيري از ريزش مو مؤثر باشد، اظهار داشت: در گام نخست مبارزه با ريزش مو بايد عيب‌يابي انجام شود و مشخص باشد که چه مسئله‌اي سبب ريزش موي فرد شده است.
  وي با بيان اينکه بعد از عيب‌يابي درمان آغاز مي‌شود، افزود: اگر بيماري پوست سر يا ساقه مو علت ريزش باشد مي‌توان با شامپوهاي درماني مداوا کرد که البته نوع خارجي و ايراني هيچ تفاوتي ندارد.
  اين متخصص پوست و مو ادامه داد: اينکه متوجه شويم چه شامپويي مناسب است فرد پس از استحمام اثر شامپو را بسنجد و اگر پس از استفاده مو دچار چسبندگي، خارش و يا کدري شد استفاده از آن را کنار بگذارد. همچنين توجه داشت که قيمت شامپو در کيفيت آن تاثيري ندارد چه بسا که شامپوهاي بسيار گراني ممکن است رضايت فرد را تامين نکند.
  نيک‌بخت عنوان کرد:‌مشکلات هورموني،‌ عمل جراحي، تصادفات، بيهوشي، شوک و اضطراب مي‌تواند سبب ريزش يا تاسي سر شود که تاسي در مردان اصولا هورموني بود که اين مدل از ريزش در زنان ديده مي‌شود و راهکارهاي درماني آن هورمون درماني است.
  وي در مورد کاشت مو اظهار کرد: اين مسئله دو روش کاشته موي طبيعي و مصنوعي که استفاده از موي طبيعي خود فرد ممکن است پس از کاشت پرپشت نيز شود و يا موي مصنوعي عوارضي همچون عفونت و بيماري پوستي را مي‌تواند براي فرد به همراه داشته باشد.
  اين متخصص پوست و مو تاکيد کرد: انجام کاشت مو حتما بايد در مراکز معتبر و داراي مجوز انجام شود و افراد به هيچ عنوان فريب قيمت پايين در مراکز غيرمجاز را نخورند چرا که اين مسئله مبايد توسط پزشکان متخصص، کارآزموده و در محيط استريل و تميز انجام شود.

برچسب ها

ارسال دیدگاه