دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

سواری پراید راکب موتورسیکلت را زیر گرفت

 آرزو
 ۱۵ مرداد ۱۳۹۷
 5 views
 بدون دیدگاه

 • سرهنگ رضا عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: انحراف به چپ نادرست سواری پراید عامل بروز این سانحه بوده است.
  وی اضافه کرد: راننده پراید بر این باور بوده که موتورسوار راه را برای تردد خودروی او باز می کند اما راکب موتور سیکلت در مسیر اصلی خود تردد کرده و این سانحه رخ می دهد.
  رئیس پلیس راه استان همدان بیان کرد: راکب موتور سیکلت بدون مدارک هویتی و در سر داشتن کلاه کاسکت اقدام به رانندگی کرده بود در حالیکه اگر کلاه ایمنی در سر داشت هم اینک زنده بود.
  سرهنگ عزیزی گفت: جاده آورزمان در محدوده نهاوند – ملایر یکی از حادثه خیز ترین محورهای شریانی این استان محسوب می شود.
  وی توضیح داد: سالانه ۲۰ تن در این جاده حدود ۳۵ کیلومتری جان خود را از دست می دهند که این آمار به نسبت سایر محورها بسیار بالا و نگران کننده است.
  رئیس پلیس راه استان همدان گفت: ۹۰ درصد از جانباختگان سوانح جاده ای در این مسیر از اهالی و ساکنان بومی این منطقه هستند که این امر گویای بی توجهی این افراد به قوانین راهنمایی و رانندگی با وجود آشنایی کامل با این محور است.
  سرهنگ عزیزی بیان کرد: با وجود اینکه استاندارد به کارگیری تیم های گشتی پلیس راه به ازای هر ۵۰ کیلومتر یک تیم است اما سه تیم محسوس و نامحسوس در این محور ۳۵ کیلومتری حضور دارند.
  وی ادامه داد: شمار سوانح پس از تاریک شدن هوا و بازگشت تیم های گشتی به مقر افزایش می یابد هر چند هنگام حضور این تیم ها در سطح جاده هم شاهد بروز تصادف فوتی هستیم.
  ۱۱۴ تن در سوانح درون و برون شهری سه ماهه نخست سال گذشته جان باختند که این آمار در فصل بهار امسال به ۹۳ تن تقلیل یافت.
  ۷۵۲۶/۲۰۹۰

  انتهای پیام /*

  برچسب ها

  اجتماعی

  پلیس راه

  جاده آورزمان

  موتورسوار

برچسب ها

ارسال دیدگاه