دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

رونمایی از «عشق و نفرین» با نمایش‌نامه‌خوانی

 کیمیا
 ۱۰ آذر ۱۳۹۷
 3 views
 بدون دیدگاه

 • رونمایی از «عشق و نفرین» با نمایش‌نامه‌خوانی

  پوستر

  مراسم رونمایی از کتاب «عشق و نفرین» نوشتهٔ سام شپارد با ترجمهٔ اشکان خطیبی به همراه نمایشنامه‌خوانی بخش‌هایی از کتاب برگزار می‌شود.

  به گزارش ایسنا بر اساس خبر رسیده، این مراسم شنبه ۱۰ آذر از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در بوک‌لند شعبه آواسنتر برگزار می‌شود. نقش‌خوانان این نمایشنامه‌خوانی عبارتند از میثم درویشان‌پور، متین نصیری، نورا پیدایش‌فرد، آریا گازر، آیسا کاوندی و فاروق حاجی‌زاده.

  اشکان خطیبی درباره این کتاب گفت:  دو نمایشنامه «نفرین قحطی‌زدگان» و «عشق وحشی» نوشته سام شپارد را حدود ۱۳ سال پیش ترجمه کردم و برای چاپ به انتشارات نیلا سپردم. اما این دو اثر زمان انتشار دچار ممیزهای فراوان شدند و بالاخره پس از سال‌ها در قالب یک مجلد با عنوان «عشق و نفرین» منتشر شده‌اند.

  او درباره محتوای این دو نمایشنامه توضیح داد: «نفرین قحطی‌زدگان» یکی از نمایشنامه‌های سه‌گانه شپارد یعنی «کودک مدفون» و «غرب حقیقی» درباره خانواده‌ آمریکایی است که حال و هوای آن به شکل عجیبی با وضعیت کنونی ما سنخیت دارد. مخاطبان اگر این دو متن را خوانده باشند متوجه موضوع «نفرین قحطی‌زدگان» می‌شوند. نمایشنامه «عشق وحشی» نیز برای هنرجویان تئاتر ماده خام خوبی برای کار کردن است.

  این مراسم رونمایی در بوک‌لند آواسنتر واقع در خیابان موحد دانش (اقدسیه)، نبش خیابان فیروزبخش، طبقه منفی یک برگزار می‌شود و ورود برای عموم آزاد و رایگان است.

  انتهای پیام

  برچسب‌ها:

  • سام شپارد
  • کتاب «عشق و نفرین»

برچسب ها

ارسال دیدگاه