دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

خواص اسپند و تاثير آن در لاغري

 آرزو
 ۴ آذر ۱۳۹۷
 4 views
 بدون دیدگاه

 • خواص اسپند و تاثير آن در لاغري

  خبرگزاري آريا –
  خواص اسپند,خواص اسفند,خواص خوردن اسپند در لاغري دانه اسفند يا اسپند است که خواص درماني زيادي دارد
  شايد با شنيدن اين مساله که اسپند براي لاغري استفاده مي شود تعجب کنيد اما تحقيقات ثابت کرده است که استفاده اسپند باعث چربي سوزي و لاغري مي شود. اگر قصد وزن کم کردن داريد اين مقاله را مطالعه کنيد، چون اسپند علاوه بر خواص لاغري، خواص ديگري نيز دارد.
  خواص اسپند يا اسفند:
  خداوند متعال در گياهان خواص شگفت انگيزي قرار داده که با مطالعه آن پي به قدرت او مي بريم. يکي از همين گياهان شگفت انگيز دانه اسفند يا اسپند است که خواص درماني زيادي از جمله درمان يبوست، تقويت قواي جنسي، درمان درد سياتيک، درمان کچلي يا شپش سر، درمان استرس و اضطراب، نرم کننده سينه، افزايش شير مادران، جلوگيري از بروز حساسيت هاي پوستي، درمان بي اختياري ادرار، رفع سنگيني گوش و کري گوش و … دارد.
  خواص اسفند در لاغري:
  لاغري با اسفند روشي نوين و کاملا اثبات شده براي افرادي است که قصد کاهش وزن و تناسب اندامشان را دارند .اگر چه بسياري از ما تاکنون فکر مي کرديم که اسپند تنها براي دفع چشم زخم و نظر کارايي دارد اما با مطالعه مقاله سلامت وب امروز به اين نتيجه خواهيد رسيد که مي توانيد از اين گياه شگفت انگيز براي درمان ساير مشکلات و کاهش وزن و رسيدن به لاغري نيز استفاده نماييد .
  با توجه به طبيعت گرم اسفند اين ماده مي تواند در زمينه لاغري بسيار سودمند بوده و اثرات اعجاب بر انگيزي به همراه داشته باشد
  يکي از راه هاي کم کردن دور شکم استفاده از گياه اسفند مي باشد. اسفند يا اسپند ۷۰ مرض را درمان مي کند، گرم و خشک است و لذا وزن را کم (کاهش وزن و لاغري) مي کند و خوردن ۴۰ روز آن باعث روشن شدن حکمت در دل مي گردد.
  حداقل خوراک آن ۳ دانه و حداکثر يک قاشق غذاخوري است. اسفند مغز را گرم مي کند و باعث شادابي مغز و زداينده ميکرب هاست (مخصوصا صبح) و خوراک اسفند سودازدا و بلغم زدا است (به شرطي که جويده نشود). جويدن اسفند باعث سمي شدن آن مي شود
  اسفند يا اسپند را همه بايد يک دوره ۴۰ روزه ، روزي يک قاشق مرباخوري اجرا کنند چون اسفند سودا زدا و بلغم زدا است، از اين جهت شجاعت آفرين است و تقريبا همه بلغم اضافه دارند، اگر با خوردن آن مشکل داريد لااقل روزي يک مرتبه اسفند را دود کنيد تا هم فضا و هم مغز استريل شود و در خانه هايي که مريض هست صبح و شب حتما دود کنند.
  خواص اسپند,خواص اسفند,خواص خوردن اسپند در لاغري يکي از راه هاي کم کردن دور شکم استفاده از گياه اسفند مي باشد
  نحوه شستن اسفند به چه صورت مي باشد؟
  روش شستن اسفند بسيار ساده مي باشد .کافيست اسفند را در يک سبد يا پارچه توري ريخته و در حدود ۶ الي ۷ بار آن را با آب سرد آب کشي نموده و سپس با قرار دادن آن در مقابل نور غير مستقيم خورشيد خشک نماييد .با اين عمل زردي و مضرات اسفند خارج شده و شما مي توانيد به راحتي از اسفند براي لاغري دور شکم خود استفاده نماييد .
  نکاتي که بايد هنگام مصرف اسپند به آن توجه نماييد:
  ۱- اسفند براي گرم مزاجان مضر است سبب درد دل بهم خوردگي و استفراق مي شود که براي رفع آن مي توان ميوه هاي ترش و سکنجبين ميل کرد.
  ۲- مقدا مصرف اسفند ۵-۱۰ گرم بوده و زياده بر اين سمي مي باشد.
  ۳- از جويدن دانه هاي اسفند اکيدا خوداري کنيد چرا که حاوي مواد سمي است.
  ۴- منظور از خوردن دانه هاي اسفند که براي درمان بيماري گفته شد همان دانه هاي سياه رنگي است که دود مي کنند
  مضرات اسفند:
  مصرف ناصحيح اسفند باعث عوارضي همچون تشنج ، تهوع ، سکسکه ، ترشح بيش از حد بزاق و سيستم اعصاب مرکزي مي شود. سمي بودن اين گياه به اندازه ي است که حتي حيوانات هم با مصرف آن دچار مسموميت مي شوند و مواردي از مرگ از و مير حيوانات نيز گزارش شده است. در قديم براي کم کردن ميزان سمي بودن اين گياه آن را در آب چند بار خيس مي کردند.
  گردآوري: بخش سلامت بيتوته

برچسب ها

ارسال دیدگاه