دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

خبر تازه از نمایش جدید ایوب آقاخانی

 کیمیا
 ۱۱ آبان ۱۳۹۷
 1 views
 بدون دیدگاه

 • خبر تازه از نمایش جدید ایوب آقاخانی

  شیروانی داغ

  طراحان هنری نمایش «شیروانی داغ» به کارگردانی ایوب آقاخانی معرفی شدند.

  به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی گروه نمایش «پوشه»، الهام صالحی، امیرحسین دوانی، مقدی شامیریان، نوید صادقی و امین یاوری به ترتیب طراح چهره‌پردازی، طراح صحنه و نور، طراح لباس، آهنگساز و طراح صدا و طراح پوستر و بروشور به نمایش «شیروانی داغ» به کارگردانی ایوب آقاخانی پیوستند.

  نسیم ادبی، امیرعلی دانایی، فریبا متخصص، لیلا بلوکات، فرید سجادی حسینی، وحید نفر و وحیدآقاپور به‌ عنوان بازیگر در «شیروانی داغ» پیش‌تر معرفی‌شده بودند.

  در این نمایش ساناز قراملکی به‌ عنوان مدیر تولید و برنامه‌ریز، هلن بهرامی و عارف عباسی دستیاران کارگردان، مهرنوش بیگ زاده منشی صحنه، شقایق شعبانی روابط عمومی و امیر خالقی ساخت تیزر، ایوب آقاخانی را کمک و همراهی می‌کنند.

  نمایش «شیروانی داغ» با اقتباس و دراماتورژی ایوب آقاخانی و رضا بهاروند از نمایشنامه‌های معروف تنسی ویلیامز است که از ۳۰ آبان در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به‌ عنوان جدیدترین کارگروه تئاتر «پوشه» و محصول موسسه «پوشه هنر پارس» روی صحنه خواهد رفت.

  همچنین پیش‌فروش نمایش «شیروانی داغ» از ساعت ۱۲ روز شنبه (۱۲ آبان ماه) آغاز خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت تیوال بلیت‌های سه روز نخست این نمایش را تهیه کنند.

  انتهای پیام

  برچسب‌ها:

  • ایوب آقاخانی
  • نمایش شیروانی داغ

برچسب ها

ارسال دیدگاه