دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

«خاک شیرین» در تماشاخانه «سرو»

 کیمیا
 ۱۰ آذر ۱۳۹۷
 1 views
 بدون دیدگاه

 • «خاک شیرین» در تماشاخانه «سرو»

  نمایش «خاک شیرین» به کارگردانی علی برجی در تماشاخانه سرو اجرا می‌شود.

  به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس ، نمایش «خاک شیرین» بر اساس نمایشنامه‌ای از حامد مکملی در تماشاخانه خانه سرو به مدت یک ماه اجرا خواهد شد.

  بهار ارجمند،محمد بی ریا،محمدرضا آزادفر،بهزاد رحمتی و محمود رضا فراهانی سهیل قاسم خانی، سلیمان مختاری،حسین دهنوی،محمدجواد مقصودی و سینا حسامی فربازیگران این نمایش هستند.این نمایش از یازدهم آذر ماه و پس از پایان شانزدهمین جشنواره سراسری تئاترمقاومت از ساعت ۱۹ پذیرای علاقمندان خواهد بود و محمودرضا فراهانی تهیه کنندگی این نمایش را برعهده خواهد داشت.

  سهیل قاسم خانی و زیبا کاظمی دستیاران کارگردان,سلیمان مختاری مدیر صحنه،الهام متو منشی صحنه،جلال کاشانی طراح صحنه و نور این نمایش هستند.

  علی برجی پیش از این نیز نمایش” 6410 “را اردیبهشت سال جاری براساس نمایشنامه‌ای از محسن عظیمی و با موضوع زندگی و اسارت شهید حسین لشکری درتماشاخانه سرو به روی صحنه برده بود.

  تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس به عنوان تنها تماشاخانه تخصصی نمایش‌هایی با موضوع انقلاب اسلامی دفاع مقدس و مقاومت در شهر تهران، در خیابان ایت الله طالقانی تقاطع خیابان شهید مفتح جنب ایستگاه مترو طالقانی واقع گردیده است.

  انتهای پیام 

  برچسب‌ها:

  • علی برجی
  • نمایش خاک شیرین

برچسب ها

ارسال دیدگاه