دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

حسین محب اهری: خوب می‌شوم + فیلم

 کیمیا
 ۱۳ آذر ۱۳۹۷
 1 views
 بدون دیدگاه

 • عیادت ایسنا از بازیگر خاطره‌ساز

  حسین محب اهری: خوب می‌شوم + فیلم

  حسین محب اهری

  می‌گوید که «حالم خوب نیست و ضعف جسمانی زیادی دارم» اما وقتی بحث از بازیگری و نقش‌هایش می‌شود یا خودش را مقابل دوربین‌ می‌بیند، انگار نه انگار در بیمارستان است، صدایش رسا می‌شود و چشمانش برق می‌زند.

  خبرنگار ایسنا، ظهر سه‌شنبه ۱۳ آذرماه، به عیادت حسین محب اهری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که به دلیل بازگشت مجدد بیماریش از مدتی پیش در بیمارستان «لاله» تهران بستری شده است، رفت.

  صبح با محب اهری تماس گرفتیم، حالش را جویا شدیم و از او اجازه خواستیم تا با عکاس به عیادتش برویم. در زمان ساعت ملاقات به بیمارستان رسیدیم. وقتی به اتاق وارد شدیم، درحال استراحت بود اما با شنیدن صدای ما بیدار شد و با گرمی از ما استقبال کرد.

  در مدت زمانی که پیشش بودیم که شاید حدود ۳۰ دقیقه شد، چند نفر از دوستان این هنرمند به عیادتش آمدند، مخصوصا رادیویی‌ها و شب گذشته هم تئاتری‌ها و همچنین شهرام کرمی مدیر مرکز هنرهای نمایشی به دیدنش رفته بودند.

  دکترش هم به دیدنش آمد، بعد از پرسش و پاسخ‌های مرسوم بین پزشک و بیمار، به او توضیح داد که نمونه‌گیری از او انجام شده است و درحال بررسی هستند تا مطمئن شوند مشکلی وجود ندارد.

  وقتی کسی از حالش می‌پرسید، پاسخش شنیدنی بود: “مقداری ضعف دارم، خوب می‌شوم و از هفته آینده حتما سر برنامه‌ها حاضر خواهم شد.” این‌چنین، امید در کلامش به وفور حس می‌شد.

  و وقتی با دوستانش از نقش‌هایش چه در سینما و چه گویندگی در رادیو و «صبح جمعه» می‌گفت، همه چیز از یادش می‌رفت و چشمانش از شادی برق می‌زند.

  او با شوخی و طنزی که همیشه در کلامش وجود دارد، می‌گوید: اینقدر از این دوا و داروها به من می‌زنند که فکر می‌کنم اکنون در بدن من فقط دارو است. باید از همان حرکت‌های «فیوزی» بزنم تا حساب کار دستشان بیاید. 

  از حسین محب اهری درباره وضعیت پرداخت هزینه‌های بیمارستان پرسیدیم، گفت: فعلا هزینه‌ها را خودم پرداخت می‌کنم. اولین بار است که با بیمه سلامت کار می‌کنیم، نمی‌دانم کدام هزینه‌ها را بیمه تقبل می‌کند.

  او همچنین بیان کرد: دکتر معالجم به من گفته شاید تا دوشنبه هفته آینده مرخص شوم اما با این حال باید دوباره معاینه شوم تا دقیقا مشخص شود.

  از حسین محب اهری تقاضا کردیم تا ویدئویی ضبط کنیم تا خودش مستقیم با کسانی که جویای احوال او هستند، صحبت کند، در این ویدئو که زمانش شاید کمتر از یک دقیقه هم شد، انرژی و حسی وجود دارد که با لحظات پیش از ضبط ویدئو قابل مقایسه نیست.

  “سلام عزیزان من

  خیلی دلم برایتان تنگ شده، اما من دست از سرتان بر نمی‌دارم و به زودی به خدمت می‌رسم. چاره‌ای جز تحمل من ندارید. یا باید حرف‌های مرا در رادیو گوش کنید یا تصویرم را ببینید.

  آرزو می‌کنم هیچ وقت دچار مشکل و بیماری نشوید.

  و از این همه احوال پرسی‌های شما سپاسگزارم»

  حسین محب‌اهری از سال ۵۳ وارد حرفه بازیگری شده و بیش از ۱۳۰ تئاتر و فیلم سینمایی و تلویزیونی داشته است  و نزدیک به هفت سال است که دچار سرطان لنف دست است.”

  انتهای پیام

  برچسب‌ها:

  • حسین محب اهری
  • عیادت از حسین محب اهری در بیمارستان

برچسب ها

ارسال دیدگاه