دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

تفاوت بين مرد هوسران و مردي که واقعا عاشق شما است!

 آرزو
 ۱۰ آذر ۱۳۹۷
 8 views
 بدون دیدگاه

 • تفاوت بين مرد هوسران و مردي که واقعا عاشق شما است!

  خبرگزاري آريا –
  علاقه همسر
  عشق چيزي است که قلب ها را به هم متصل مي کند
  در اين مقاله نشانه هايي را ارائه کرده ايم که تفاوت بين مرد هوسران و مردان عاشق را درک کنيد. هرچند که اين ها يک نسخه کامل نيست ولي مي تواند به شما ديد بهتري نسبت به قبل دهد
  چه تفاوتي بين يک مرد هوسران و يک مرد عاشق وجود دارد؟
  نشانه هاي مردان هوسران چيست؟ دليل اينکه شما بايد بدانيد که مردان هوسران چه ويژگيهايي دارند، چيست؟ بسياري از شما در زندگي عاطفي خود با مرداني مواجه شويد که ادعاي دوست داشتن شما را دارند.
  او هميشه شما را در مورد ازدواج حيران مي گذارد!
  اين يکي از نشانه هاي روشن است که نشان مي دهد مردي که با او در رابطه هستيد، دنبال عشق واقعي است يا اين که هوسران است. کسي که واقعا شما را دوست داشته باشيد به روشني در مورد قصد و هدفش از رابطه با شما و ديدگاهش نسبت به ازدواج صحبت مي کند. اما مردي که هوسران باشد، هيچ گاه پاسخ روشن و صريحي به شما راجع به ازدواج نمي دهد و همواره شما را حيران نگه مي دارد.
  به دوستت دارم هايش نمي توان اعتماد کرد!
  مردي که واقعا شما را دوست دارد مي گويد “من عاشق تو هستم” زيرا او واقعا احساس مي کند شما را دوست دارد و مي خواهد اين را به شما بفهماند. اما مردي که فقط دنبال هوسراني است، زمان هايي که مي خواهد عذرخواهي کند يا درخواست رابطه جنسي از شما داشته باشد، مي گويد عاشقت هستم.
  اين فرد از لحاظ احساسي در دسترس شما نيست!
  عشق چيزي است که قلب ها را به هم متصل مي کند. عشق شما مي تواند حال او را بهتر کند حتي زماني که نزديک او نباشيد. کسي که عاشق شما باشد از لحاظ احساسي هميشه در دسترس شما خواهد بود در حالي که مرد هوسران برايش فرقي نمي کند شما چه احساسي داريد. چه نزديک به شما باشد چه نباشد!
  دوستان و خانواده شما براي او مهم نيست
  مردي که در جستجوي عشق در شماست، واقعا علاقمند به دانستن در مورد افرادي است که بخش مهمي از زندگي شما را تشکيل مي دهند. مانند خانواده و دوستان. او ممکن است علاقه مند به دانستن بيشتر راجع به آن ها باشد و يا حتي بخواهد آن ها را ملاقات کند. اما مرد هوسران علاقه اي به دانستن راجع به افراد نزديک شما ندارد.
  او اغلب شما را تهديد به ترک مي کند
  اگر با چنين فردي دچار اختلاف و دعوا شويد، شما را به ترک کردن تهديد مي کند. اما کسي که عاشق شما باشد، به دنبال اين است که اختلافات را حل کرده و شرايط را درست کند و فرقي ندارد که چه کسي اول دعوا را شروع کرده باشد.
  تفاوت بين مرد هوسران و مرد عاشق
  کسي که عاشق شما باشد، شما را حتي با لباسي که چندان زيبا هم نباشد دوست دارد
  او انتظار دارد که براي او لباس بپوشيد
  کسي که عاشق شما باشد، شما را حتي با لباسي که چندان زيبا هم نباشد دوست دارد. او شما را حتي با موهاي به هم ريخته دوست دارد و لباس هاي شما تاثير چنداني روي او نمي گذارد. اما مرد هوسران دنبال اين است که هميشه پيش او با ظاهري فوق العاده حاضر شويد و اين که براي او لباس بپوشيد.
  حتي ممکن است او از شما بخواهد که همراه دوستانش لباس هاي آنچناني بپوشيد تا بتواند به اين راجع به اين که نامزد جذابي دارد به آن ها فخر بفروشد.
  او هميشه راجع به وزن شما اظهار نظر خواهد کرد
  مردي که هوسران باشد، بدن را به عنوان مهمترين عنصر هر ارتباطي مي بيند و لذا همواره راجع به وزن و ظاهر شما نظر خواهد داد. اما کسي که عاشق شما باشد، درک مي کند که شرايط بدن متغير است و هميشه نمي تواند بهترين فرم را داشته باشد.
  او مي خواهد شما راجع به رنگ پوست و فرم بدنتان اعتماد به نفس داشته باشيد و مشکلي با آن نداشته باشيد. اما در عين حال به دنبال اين است که بدن متناسبي داشته باشيد و رويه زندگي سالم را در پيش بگيريد.
  خواسته ها و نظر شما به او مهم نيست
  هر کس نظر خود را دارد و دوست دارد آن را با عزيزان خود به اشتراک بگذارد. اما براي مرد هوسران اين موارد اهميتي ندارد. به علاوه، خواسته هاي شما براي او مهم نيست. اما مردي که شما را دوست دارد نظرات شما را جويا مي شود و تلاش مي کند به پاسخي برسيد که هردو را خوشحال نمايد.
  ايده او در ملاقات ها فقط مسائل جنسي است!
  کسي که واقعا شما را دوست داشته باشد در قرار ملاقات ها هرکاري که از دستش برآيد انجام مي دهد که شما عاشق او شويد. او با شما بسان يک شاهزاده رفتار خواهد کرد چرا که مي خواهد جهاني را که شايسته آن هستيد به شما هديه دهد.
  اما فردي که هوسران باشد، با اين جزئيات با شما رفتار نخواهد کرد و مسائلي را مطرح مي کند که به انتهاي همه آن ها به لذت هاي جنسي ختم مي شود.
  او به کارهاي روزانه اهميت نمي دهد
  هنگامي که بحث پخت و پز، تميز کردن و يا داشتن يک طرح زندگي، وسط مي آيد، مرد هوسران باشد، اصلا به اين ها اهميتي نمي دهد و به شما در انجام آن ها کمکي نخواهد کرد.
  اما مردي که شما را دوست داشته باشد حتي در کوچکترين کارها هم ممکن است به شما کمک کند. همچنين براي آينده ممکن است پولي را ذخيره کند تا براي زندگي با شما برنامه اي داشته باشد.
  منبع : nabzema.com

برچسب ها

ارسال دیدگاه