دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

انزاوي اجتماعي برابر با زوال عقل است

 آرزو
 ۱۱ آبان ۱۳۹۷
 1 views
 بدون دیدگاه

 • انزاوي اجتماعي برابر با زوال عقل است

  خبرگزاري آريا – نتايج يک بررسي جديد که در دانشگاه انگليس صورت گرفته، نشان مي‌دهد، انزاوي اجتماعي با افزايش ريسک بروز زوال عقل همراه است.
  به گزارش خبرگزاري آريا از فارس، نتايج يک بررسي جديد که در دانشگاه انگليس صورت گرفته، نشان مي‌دهد، انزاوي اجتماعي با افزايش ريسک بروز زوال عقل همراه است.
  اين مطالعه که در نوع خود بزرگ‌ترين مطالعه به منظر دريافتن ارتباط ميان انزاوي اجتماعي و ابتلا به زوال عقل است،‌ تأييد مي‌کند، تنهايي به نوبه خود مي‌تواند ريسک بروز اين بيماري را تا بيش از ۴۰ درصد افزايش دهد.
  پزشکان گفته‌اند: افرادي که احساس تنهايي دارند، به مراتب از سلامت جسماني کمتري برخوردارند و بيش از ديگر افراد در معرض افسردگي قرار دارند.
  در سال ۲۰۱۶، ۶۴ ميليون و ۷۰۰ هزار نسخه دارويي ضد افسردگي در کشور انگليس صادر شده که اين رقم در مقايسه با ۱۰ سال پيش با دو برابر افزايش روبه‌رو بوده است
  براساس آمار موجود، امروزه حدود ۱۲ ميليون نفر در جهان دمانس دارند و انتظار مي‌رود که اين تعداد در سال ۲۰۴۰ به ۲۵ ميليون نفر برسد؛ محققان سازمان جهاني آلزايمر (ADI) در گزارش سال ۲۰۱۵ خود در لندن پيش‌بيني کردند که شمار بيماران مبتلا به زوال عقل در جهان تا سال ۲۰۵۰ سه برابر و به بيش از ۱۳۱ ميليون نفر برسد. کارشناسان برجسته انگليسي مي‌گويند: ميزان احساس تنهايي و تنهايي افراد در اين کشور به بالاترين نرخ خود طي ۷۰ سال گذشته رسيده است.

برچسب ها

ارسال دیدگاه