دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

انتظار ۱۶ ساله برای افتتاح مرکز سینمایی ساوجبلاغ در البرز

 کیمیا
 ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
 14 views
 بدون دیدگاه

 • انتظار ۱۶ ساله برای افتتاح مرکز سینمایی ساوجبلاغ در البرز

  سالن سینما

  استاندار البرز گفت: امکانات فرهنگی استان زیبنده هنرمندان نیست.

  به گزارش ایسنا منطقه البرز، محمدعلی نجفی عصر امروز  پنجشنبه دهم خرداد در نشست وزیر ارشاد با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان‌های ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و اشتهارد که در فرهنگسرای امام علی (ع) شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد، اظهار کرد: بدون شک حضور وزیر ارشاد در البرز منشاء برکات خوبی برای ارتقای زیرساخت های حوزه فرهنگ و هنر خواهد بود.

  وی ادامه داد: علی رغم اینکه البرز هنرمندان نامی زیادی را در خود جای داده اما از لحاظ امکانات و زیرساخت‌های فرهنگی بسیار ضعیف است.

  وی ابراز کرد: باید پذیرفت امکانات فرهنگی البرز به هیچ وجه زیبنده هنرمندان و اسطوره های فرهنگی این استان نیست و باید زمینه توسعه آنها فراهم شود.

  این مسئول توضیح داد: دولت دوازدهم با توام توان درصدد ارتقای زیرساخت‌های فرهنگی و هنری در مناطق مختلف کشور است ولی واقعیت این است محدودیت‌های مالی اجازه اجرایی کردن تمامی طرح‌ها و برنامه‌های این حوزه را نمی‌دهد.

  استاندار البرز ابراز کرد: برای رفع کمبودهای این بخش از بخش خصوصی می‌خواهیم وارد میدان شود و با سرمایه‌گذاری زمینه رفع کمبودها را فراهم کند.

  نجفی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به نیمه کاره ماندن مرکز سینمایی ساوجبلاغ اشاره کرد و گفت: امیدواریم به زودی مرکز سینمایی ساوجبلاغ که از ۱۶ سال پیش نیمه‌تمام مانده به بهره‌برداری برسد.

  وی با اشاره به ضرورت حمایت عادلانه از هنرمندان رشته‌های مختلف گفت: امیدواریم با حمایت‌های لازم شرایط خوبی    برای تمامی اهالی فرهنگ و هنر استان ایجاد شود.

  انتهای پیام

  برچسب‌ها:

  • منطقه البرز

برچسب ها

ارسال دیدگاه