دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

اریکسون سرمربی جدید تیم فوتبال عراق تهدید جانی شد

 آرزو
 ۱۴ مرداد ۱۳۹۷
 6 views
 بدون دیدگاه

 • به گزارش ایرنا، ‘شرار حیدر’ امروز یکشنبه به خبرگزاری ‘السومریه نیوز’ گفت که موضوع ارسال پیامک تهدید آمیز برای ‘اسفن گوران اریکسون’ سرمربی جدید سوئدی تبار تیم ملی عراق صحت دارد.
  وی اضافه کرده است که اصل این پیامک تهدید آمیز را مشاور حقوقی اریکسون در اختیار ‘غالب الزاملی’ عضو این فدراسیون قرار داده است.
  غالب الزاملی برادر حکم الزاملی رییس سابق کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق است که از اعضای برجسته جریان صدر به شمار می رود و در انتخابات اخیر فدراسیون فوتبال عراق به عضویت این فدراسیون در آمد.
  شرار حیدر گفت که تهدید جانی یک مربی بین المللی و دخترش نه تنها به فوتبال عراق بلکه به آبروی کشورش لطمه می زند.
  وی از دستگاه های امنیتی و وزارت خارجه عراق خواسته است که مسیر ارسال این پیامک تهدید آمیز را دنبال کنند تا به شخصی که مرتکب این عمل شده، برسند.
  حیدر که از فوتبالیست های سابق تیم ملی عراق است گفت که به زودی یک نامه رسمی به دستگاه های امنیتی ذیربط عراق برای پیگیری موضوع ارسال می کند.
  وی گفته است که این اولین بار نیست که از این گونه پیام های تهدید آمیز ارسال می شود و حداقل دو بار پیش از این نیز (در موارد دیگر) تکرار شده و نباید به سادگی از کنار آن عبور کرد.
  برخی گزارش ها حاکیست که فدراسیون فوتبال عراق با اریکسون، سرمربی سرشناس سوئدی برای هدایت تیم ملی فوتبال عراق در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ به توافق نهایی رسیده بود.
  اریکسون با وجود توافق با فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد که از این تصمیم خود منصرف شده است و دلیل آن را تهدید شدن دخترش به قتل از سوی افراد ناشناس در عراق ذکر کرده بود.
  تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات با ایران هم گروه است.
  خاورم *۴*۳۵۳*۳۸۰*

  انتهای پیام /*

  برچسب ها

  ورزش

  اریکسون

  فوتبال

  شرار حیدر

برچسب ها

ارسال دیدگاه