دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

آغاز جشنواره‌ی فیلم مقاومت فردا در لبنان

 کیمیا
 ۱۱ آذر ۱۳۹۷
 1 views
 بدون دیدگاه

 • آغاز جشنواره‌ی فیلم مقاومت فردا در لبنان

  مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت

  جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با حضور جمعی از مدیران فرهنگی و سینمایی، فیلمسازان و سینماگران ایرانی و لبنانی فردا در لبنان آغاز به کار می‌کند.

  به گزارش ایسنا روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت اعلام کرد: این رویداد سینمایی در ادامه همزمانی در دیگر کشورها  در قالب هفته‌های فیلم مقاومت در راستای ترویج فرهنگ مقاومت و جهانی سازی محصولات این گونه سینمایی  در اولین گام، فردا دوشنبه ۱۲ آذر در شهر بیروت افتتاح می‌شود.

  بر پایه این خبر، محمدعلی باشه آهنگر، سیدمحمود رضوی، محمدحسین مهدویان، محمد خزاعی، محمد حبیبی مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت فتح، حسین صابری مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از جمله مدیران و فیلمسازان حاضر در این مراسم خواهند بود.

  روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت همچنین، خبر داد: علاوه بر برنامه‌های متعدد و نمایش آثار مستند و کوتاه، چهار فیلم سینمایی: «سرو زیر آب» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر، «تنگه ابوقریب» به کارگردانی بهرام توکلی، «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و «امپراطور جهنم» به کارگردانی پرویز شیخ طادی همزمان با جشنواره در بیروت به نمایش در می‌آیند.

  جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در ادوار برگزاری‌اش، تاکنون، موفق شده است ۴۷ هفته فیلم مقاومت را در کشورهای مختلف از جمله: روسیه، قزاقستان، تاجیکستان، افغانستان، ترکیه، فنلاند، نیجریه، هند، سوریه، لبنان، غزه و …. برگزار کند.

  انتهای پیام

  برچسب‌ها:

  • آغاز جشنواره‌ی فیلم مقاومت در لبنان

برچسب ها

ارسال دیدگاه