دوستی ها، عکس بازیگران، فال روزانه، اخبار جنجالی، آموزش مسائل زناشویی

آخرین آمار تعداد تماشاگر و فروش تماشاخانه‌های دولتی

 کیمیا
 ۶ آذر ۱۳۹۷
 2 views
 بدون دیدگاه

 • آخرین آمار تعداد تماشاگر و فروش تماشاخانه‌های دولتی

  لوگوی تئاتر

  جدیدترین آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تماشاگر تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی در حالی با اعلام اینکه نمایش چهار ساعته «شاه‌لیر» در تئاتر شهر با بلیت ۷۰ هزارتومانی پس از ۱۱ روز به فروش ۲۰۶ میلیون تومانی رسیده منتشر شد.

  به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مجموعه تئاتر شهر که در هفته گذشته میزبان ۳ نمایش بوده آمار تفکیکی خود را برای هر اجرا به این شکل اعلام کرد:

  ۱-تماشاخانه‌ی اصلی:  نمایش «شاه لیر» به کارگردانی «مسعود دلخواه» که به تازگی اجرای خود را آغاز کرده است طی ۱۱ اجرایی که در دو هفته گذشته پشت سر گذاشت، میزبان ۴۴۸۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۸۵۵ بلیت تمام بها ، ۳۶۱ بلیت نیم بها، ۱۲۲۷ بلیت با تخفیف و ۱۰۴۵  بلیت میهمان ارائه شده است. در گیشه این اثر با قیمت ۷۰ هزار تومان رقم ۲ میلیارد ۶۶ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال ثبت شده است.

  ۲- تماشاخانه قشقایی: نمایش «نقاشی اشر» به کارگردانی «فریبرز کریمی» را که ۲۷ نوبت در این تماشاخانه روی صحنه رفته ۲۰۲۵ تماشاگر دیده‌اند. برای این نمایش ۱۰۵۴ بلیت تمام بها ، ۱۸۸ بلیت نیم بها ، ۲۰۰ بلیت تخفیف دار و ۶۱۰ بلیت میهمان صادر شده که در گیشه با قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان مبلغ ۳۹۲ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال برایش ثبت شده است.

  ۳-  تماشاخانه سایه: نمایش «خاموشخانه» به کارگردانی «مهدی مشهوری» نیز ۱۹ اجرای خود را در تماشاخانه سایه پشت سر گذاشته است. این نمایش میزبان ۶۶۷ تماشاگر بوده که شامل ۲۸۹ بلیت تمام بها ، ۳۴ بلیت نیم بها ، ۳۴۴ بلیت میهمان می‌شود. درگیشه این نمایش با قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان رقم ۹۱ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

  تماشاخانه سنگلج نیز آمار تفکیکی خود را به شرح زیر اعلام کرد:

  این تماشاخانه که از ۲ آبان پذیرای نمایش «آهسته با گل سرخ» به کارگردانی «هادی مرزبان» بوده، تا ۲ آذرماه ماه از ۳۲۰۲ تماشاگر هم پذیرایی است. برای این نمایش ۱۰۰۶ بلیت تمام بها (۶۱۰ بلیت ۴۰ هزار تومانی – ۲۳۳ بلیت ۳۰ هزار تومانی و ۱۶۳ بلیت ۲۵ هزار تومانی)، ۱۱۲۱ بلیت نیم بها (۶۳۲ بلیت ۲۰ هزار تومانی – ۳۱۴ بلیت ۱۵ هزار تومانی و ۱۷۵۴ بلیت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومانی )، ۲۳۰ بلیت تخفیف‌دار ( ۱۳۹ بلیت ۳۲ هزار تومانی- ۶۴ بلیت ۲۴ هزار تومانی- ۲۷ بلیت ۲۰ هزار تومانی) و ۸۴۶ بلیت میهمان ارائه شده که جمع گیشه ۲۰ روز فروش این نمایش ۹۱۷ میلیون و ۴۶۵ هزار ریال ثبت شده است.

  در نهایت تالار هنر در هفته ای که گذشت آمار دو نمایش خود را اینگونه اعلام کرد:

  ۱ -نمایش «سفر به آینده» به کارگردانی «محمد عبدی» که ۱۴ اجرای خود را ‍‍پشت سر گذاشته است پذیرای ۱۱۸۰ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۸۵ بلیت تمام بها، ۲۰۱ بلیت نیم بها، ۱۷۵ بلیت تخفیف دار و ۳۱۹ بلیت میهمان صادر شده است. این نمایش با بلیت ۲۰ هزار تومانی در گیشه ۱۴۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان فروش داشته است.

  ۲ -نمایش «از کجا اومدیم» به کارگردانی «محمد عاقبتی» که ۱۰ اجرای خود را ‍‍پشت سر گذاشته است پذیرای ۱۱۱۳ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۶۷۳ بلیت تمام بها، ۲۴۳ بلیت نیم بها، ۵۶ بلیت تخفیف دار و ۱۴۱ بلیت میهمان صادر شده است. این نمایش با بلیت ۲۰ هزار تومانی در گیشه ۱۶۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروش داشته است.

  انتهای پیام

  برچسب‌ها:

  • تماشاخانه اداره کل هنرهای نمایشی

برچسب ها

ارسال دیدگاه